Paylaş

Valimiz Seddar Yavuz’un talimatlarıyla Gönülden Gönüle projesi kapsamında ilimizin her bir yerindeki tüm şehit yakınları, gaziler, yaşlı, engelli, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi aileler ziyaret edilerek gönüllerine dokunulmaya devam ediliyor.

 Devletin şefkatine ihtiyaç duyan ve gönlü alınmayan tek bir kişi kalmayıncaya dek ziyaretlerini yapmak üzere görevlendirilen Vali Yardımcılarımızca, ilimiz genelinde yapılan hane ziyaretlerine bugün de Kandıra ilçemizde devam edildi.

İhtiyaç Sahibi Aileler Dinlendi
Kandıra ilçemizde şehit yakını, yaşlı, yetim ve ihtiyaç sahibi 10 aileyi hanelerinde ziyaret eden, Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy, Valimiz Seddar Yavuz’un selamlarını iletip, taleplerini dinleyerek ihtiyaç durumlarını yerinde inceledi.

“Valimiz Sayın Seddar Yavuz’un talimatlarıyla gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretler de amacımız; sıkıntı ve sorunları dinlemek, bu doğrultuda yapılan talepleri yerinde incelemektir.” diyerek ailelerin yaşadıkları sıkıntı ve sorunları dinleyen Vali Yardımcısı Aksoy, gereken ne varsa yapılacağını belirtti.

Şehidimizin Yakınlarından Hayır Duaları Alındı

Şehidimiz Yavuz Sonat Güzel’in yakınlarının evine misafir olan, bir ihtiyaç ve taleplerinin olup olmadığını soran Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy, şehidimizin emanetleriyle ilgilenerek hal ve hatırlarını sordu.

Vali Yardımcısı Aksoy, şehidimizin ailesiyle bir süre hasbihal ederek Valimiz Seddar Yavuz’un selamlarını ileterek: “Vatan, bayrak ve millet sevgisi uğruna bir an bile düşünmeden şehadete yürüyen yiğitlerimizin emanetleri için ne yapsak azdır.” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduklarını ve onur duyduklarını belirten şehidimizin ailesi: “Her zaman yanımızda olan Sayın Valimize teşekkür ediyoruz. Allah Devletimize zeval vermesin.” diyerek Vali Seddar Yavuz’a selamlarını ilettiler.

Ziyaretleri sırasında rastladığı vatandaşlarımızla hasbihal eden, hal ve hatırlarını soran Vali Yardımcısı Ertuğ Şevket Aksoy, çocuklara da hediyeler vererek onları sevindirdi.

 

 

 

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.