Paylaş

Valimiz Seddar Yavuz’un örnek projelerinden biri olan Gönülden Gönüle projesi kapsamında Devletin şefkatine ihtiyaç duyan ve gönlü alınmayan tek bir kişi kalmayıncaya dek ilimizin her bir yerindeki tüm şehit yakınları, gaziler, yaşlı, engelli, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi aileler ziyaret edilerek gönüllerine dokunulmaya devam ediliyor.

10 Hane Ziyaret Edildi, Durumları Yerinde İncelendi

Körfez ilçemizde ikamet eden 1 Şehit ailesi ile 9 ihtiyaç sahibi aileyi hanelerinde ziyaret eden, bir ihtiyaç ve talepleri olup olmadığını soran Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, gönül köprüleri kurmaya devam etti.

Ailelerin yaşadıkları sıkıntı ve sorunları dinleyen Vali Yardımcısı Gültekin, gereken ne varsa yapılacağını belirterek Vali Yavuz’un selamlarını iletti.

Şehidimizin Emanetleri ile Hemhâl Olundu

Şehidimiz Fatih Özgür’ün yakınlarının evine misafir olan, bir ihtiyaç ve taleplerinin olup olmadığını soran Vali Yardımcısı Gültekin, şehidimizin emanetleriyle ilgilenerek hal ve hatırlarını sordu.

Vali Yardımcısı İsmail Gültekin: “Bir an bile düşünmeden şehadete yürüyen yiğitlerimizin emanetlerinin sıkıntıları ve sorunlarını gidermek bizim için bir görev ve onurdur.” diyerek şehidimizin ailesiyle bir süre hasbihal etti, onlarla hemhal olarak hayır dualarını aldı.

Gerçekleştirilen ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduklarını ve onur duyduklarını belirten şehidimizin ailesi Vali Seddar Yavuz’a selamlarını ilettiler.

Ziyaretleri sırasında rastladığı vatandaşlarımızla hasbihal eden, hal ve hatırlarını soran Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, çocuklara da hediyeler vererek onları sevindirdi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.