Paylaş

Derincespor Kulübü’nde tekvando kurslarına katılan sporcular için düzenlenen kuşak sınavları sonunda 267 sporcu bir üst kuşağa terfi etti

TEKVANDO EĞİTİMLERİ SÜRÜYOR

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün yönetiminde gençliğe ve spora yatırımların hız kesmediği ilçede kurulan Derincespor bünyesinde geleceğin yıldız adayı sporcular yetişiyor. Derincespor çatısı altında devam eden kurslarda en yoğun ilgi gören branşlardan biri de tekvando. Uzman antrenörler Tuncay Karak, Orhan Onaylı ve Emirhan Şiranün yönetiminde tekvando kurslarının devam ettiği Derince’de çalışmalar beş ayrı salonda gerçekleşiyor.

BAŞKAN AYGÜN TEBRİK ETTİ

Derincespor’da tekvando kurslarına katılan öğrenciler bu kez kuşak sınavı heyecanı yaşadı. Yapılan kuşak sınavının ardından 267 sporcu bir üst kuşağa terfi etmenin mutluluğunu yaşarken Başkan Aygün de Sırrıpaşa Gençlik ve Spor Merkezi’ni ziyaret ederek, sporcuların heyecanına ortak oldu. Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Aygün, “Yeni kuşaklarını takdim ettiğimiz kıymetli evlatlarımızı, onları yetiştiren ailelerini ve antrenörlerimizi gönülden kutluyorum” dedi.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir