Paylaş

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ülkemizi Amerika ve Polonya’da yapılan finallerde başarıyla temsil eden Gebze Teknik Üniversitesi Rover Takımı öğrencilerini Beşdivan Tesisleri’nde konuk etti

TAHTALI GÖLETİ DOĞA PARK

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ilçeye kazandırdığı ve bölgeyi cazibe merkezi haline getiren Tahtalı Göleti Doğa Park ve Beşdivan Tesisleri, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak’ın katıldığı törenle hizmete açılmıştı. Tahtalı Göleti çevresine inşa edilen ve üç etaptan oluşan Beşdivan Tesisleri, Taş Evler, 24 odalı konaklama tesisi, konferans ve toplantı salonları, 24 araçlık karavan park, ürün satış yerleri, bisiklet ve yürüyüş yolları, anfi ve teras alanı ile burada konaklamak isteyenler için çeşitli alternatifler sunuyor. Derince’nin incisi Tahtalı Göleti Doğa Park ve Beşdivan Tesisleri hafta sonu bu kez Gebze Teknik Üniversitesi Rover Takımı öğrencilerini ağırladı.

BAŞKAN AYGÜN TEBRİK ETTİ

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ev sahipliğinde Beşdivan Tesisleri’nde düzenlenen program ülkemizi Amerika ve Polonya’da yapılan finallerde temsil eden Gebze Teknik Üniversitesi Rover Takımı öğrencileri ile Öğrenci Topluluklarından Sorumlu Akademisyen KAGEM Müdürü Doç. Dr. Mustafa Türkmen’in katılımıyla gerçekleşti. Beşdivan Tesisleri’nde gerçekleşen buluşmanın ardından Başkan Aygün ve beraberindeki heyet Taşköprü Tarımsal Kalkınma Tesisleri’ni ziyaret ederek burada yapılan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu. Projelerinde daima gençliğe yönelik çalışmalara öncelik verdiklerini ifade eden Başkan Aygün, Gebze Teknik Üniversitesi Rover takımı öğrencilerini başarılarından dolayı tebrik etti.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.