Paylaş

Başkan Hürriyet, Bekirderespor Kulübü Başkanı Sabri Yıldız, yönetimi, Bekirdere Mahalle Muhtarı Cihat Önen ile sporcuların aileleriyle önce kahvaltı yaptı ardından da gençlerle sohbet ederek spor hayatlarında başarılar diledi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Bekirderespor Kulübü Başkanı Sabri Yıldız, yönetimi, Bekirdere Mahalle Muhtarı Cihat Önen ile sporcuların aileleriyle Nihat Gürer Spor Tesisinde kahvaltı programında bir araya geldi. Hürriyet’e programda İzmit Belediyesi Meclis Üyeleri Devrim Bal ve Ertuğrul Malçok eşlik etti. Hürriyet kahvaltı sonrası sahada sporcular, kulüp yöneticileri ve sporcuların velileriyle hatıra fotoğrafı çekildi.

“TÜM SPORCULARA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Başkan Fatma Kaplan Hürriyet sporculara yönelik gerçekleştirdiği konuşmasında, “Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. İnşallah sizleri büyüdüğünüzde spor adamları olarak görmek bizlere nasip olur. Hepinizin yolu açık olsun” ifadelerini kullandı.

HÜRRİYET’E TESİS TEŞEKKÜRÜ

Bekirderespor Kulübü Başkanı Sabri Yıldız ise Nihat Gürer Spor Tesisini kente kazandıran İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ederek, “Bizim 2023’e kadar kulübümüze bir tesis kazandırma planımız vardı. O hedefimize İzmit Belediyesinin katkısıyla 2022 yılında kavuştuk. Bu tesisi bizim dışımızda okullar, yazın camiler, herkes kullanabiliyor. Burası herkese açık bir spor tesisi. Fatma Başkanımıza katkısından dolayı çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.