Paylaş

Kimsesizlerin kimi olmak için Valiliğimiz koordinasyonunda gerçekleştirilen Gönülden Gönüle Projesi ile gönüllere dokunulmaya devam ediliyor.

Devletin şefkatine ihtiyaç duyan ve gönlü alınmayan tek bir kişi kalmayıncaya dek şehit yakınları, gazi, öksüz, yetim, yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi ailelere yapılan ziyaretlere Vali Yardımcılarımızca devam ediliyor.

 

20 Hane ile Hemhal Olundu

 

Gönülden Gönüle hane ziyaretleri bugün Gebze ilçemizde Vali Yardımcısı Salih Bıçak ve Körfez ilçemizde de Vali Yardımcısı İsmail Gültekin tarafından gerçekleştirildi.

 

Gebze ve Körfez ilçelerimizde 20 haneyi ziyaret eden Vali Yardımcılarımız ailelerin sıkıntı ve taleplerini dinleyerek durumlarını yerinde incelediler.

 

Ziyaretler sırasında rastladıkları vatandaşlarla da hasbihal eden Vali Yardımcılarımız, çocuklara hediyeler vererek onların sevinçlerine ortak oldular.

 

Gazimiz Ziyaret Edildi

 

Gazimiz Salih Aydın ve ailesini ziyaret eden Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Vali Seddar Yavuz’un selamlarını iletip onur abidemizle yakından ilgilenerek hal ve hatırını sordu.

Gerçekleştirilen ziyaretlerden dolayı çok mutlu olduklarını ve onur duyduklarını belirten gazimiz ve ailesi: “Her zaman yanımızda olan Sayın Valimize teşekkür ediyoruz. Allah Devletimize zeval vermesin.” diyerek Vali Seddar Yavuz’a selamlarını ilettiler.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.