Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ertuğrulgazi, İstasyon ve İbrikdere Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Kartepe Belediyesi ekipleri ilçe genelinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ertuğrulgazi, İstasyon ve İbrikdere Mahallelerinde ekipler tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 MODERN PARK

Yapımı hızla devam eden Ertuğrulgazi Altıner Sokak Parkı’nda 259 metrekare oyun grubu alanı, 198 metre kare yürüyüş yolu, bir adet kamelya, üç adet piknik masası ve bir adet halk çeşmesi yer alıyor.

 MUHTARLIK BİNASI

Ertuğrulgazi Mahalle Muhtarlığı binası 70 metre kare kapalı alan ile birlikte toplam 700 metre kare alana yapılıyor. Muhtarlık binası çevresinde iki kamelya, iki ATM ve KOBİS Bisiklet İstasyonu yer alıyor. Kısa sürede içerisinde Muhtarlık binası da hizmete sunuluyor olacak.

 GENÇLİK MERKEZİ

Kartepe Belediyesi ekipleri İstasyon Merkez Camii Meydan Projesi’ni bitirme noktasında gelirken, çevre düzenlemesi hızla devam ediyor. Toplam 700 metre kare meydan projesi yapılan İbrikdere Selimiye Camii yanına ayrıca 90 metre kare kapalı alanı ile Gençlik Merkezi yapımı da devam ediyor.   

 HAYIRLI OLSUN

Çalışmaları yerinde inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Hemşehrilerimize layık bir hizmet için aşk ile çalışmaya devam ediyoruz. 32 mahallemizde gerçekleştirdiğimiz hizmet seferberliği tüm hızıyla devam ediyor.

Ertuğrulgazi Mahallemizde Altıner Sokak Çocuk Parkı, Altıner Sokak parke çalışması, Damlar Sokak beton kaldırım çalışması ve y eni Muhtarlık Binası Kartepe’mize hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.  

 GENÇLİK MERKEZİ YAPIYORUZ

Sözlerine devam eden Başkan Kocaman, “Yaşam alanlarımızı geliştirerek hemşehrilerimize kazandırmaya devam ediyoruz. İstasyon Merkez Cami ve İbrikdere Selimiye Cami’nde sürdürdüğümüz meydan çalışmalarını kısa sürede tamamlayacağız. İbrikdere’de gençlerin kullanımına sunmak üzere bir “Gençlik Merkezi” yapıyoruz. Hoş sohbetlere, verimli geçen vakitlere vesile olur  inşallah” ifadelerini kullandı.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.