Paylaş

 

Marmara Uluslararası Müteahhit İş İnsanları Ve Sanayiciler Derneği, Genel Başkan Ramazan Öztürk öncülüğünde Kartepe Arslanbey Ortaokulu’na eğitim desteği gerçekleştirdi

 

Kısa adı MARİMDER olan Marmara Uluslararası Müteahhit İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği tarafından eğitime destek gayesiyle Kartepe’nin Arslanbey beldesindeki Arslanbey Ortaokulu’nun iç cephesi tamamen boyatıldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan MARİMDER Genel Başkanı Ramazan Öztürk şunları ifade etti:

“Marmara Uluslararası Müteahhit İş İnsanları ve Sanayiciler Derneği olarak yurt içindeki ve yurt dışındaki temsilciliklerimiz ve şubelerimiz vasıtasıyla gerek ülkemiz sanayisinin daha da gelişmesi ve ticaret dengesinin ülkemiz lehine artması için çaba gösteriyoruz; gerekse de sosyal projeler konusunda da çok ciddi çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

KARBON AYAK İZİ KONFERANSINDAN EĞİTİME

Bu kapsamda hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz Kasım ayının başında Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz, Valiliğimiz, KOSGEB, Bakanlığımız ve Türkiye’nin önde gelen çok sayıda kuruluşuyla birlikte ‘İklim Krizi Karbon Ayak İzi Ve Biz Konferansı’nı SEKA’daki Kocaeli Kongre Merkezi’nde çok büyük bir katılımla gerçekleştirmiştik. Bunun etkileri ve yankıları artarak hâlâ sürüyor…

Şimdi de Kartepe’mizin güzel köşesi Arslanbey’imizdeki Arslanbey Ortaokulu’nun iç cephe boyası işini, bir üyemizin tavsiyesi ile üstelenerek gerçekleştirdik. Kısa zamanda öğrencilerimiz kendilerine yakışır temiz ve nezih bir mekânda ders çalışma imkânına kavuştular. Bundan da başta ben olmak üzere, bütün MARİMDER ailesi olarak büyük mutluluk duyuyoruz.

Çocuklarımıza yapılan her yatırımı Türkiye’mizin geleceğine yapılan bir yatırım olarak görüyoruz.

İnşallah ilerleyen günlerde yeni sosyal sorumluluk projelerimizle ve ülke sanayisine, ticaretine yönelik çalışmalarımıza halkımızla buluşmaya devam edeceğiz.”

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.