Paylaş

 

Cumhuriyet İlkokulu’ndan konukları bir araya gelen Başkan Aygün, başta eğitime yönelik faaliyetler kapsamında hizmete sunduğu projeler olmak üzere yapımını tamamladığı çalışmaları paylaştı

CUMHURİYET İLKOKULU

Eğitime yönelik faaliyetleri her zaman destekleyen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, ilçedeki okulların temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Programlarda hem projelerini paylaşan hem de eğitim kurumlarının talep ve önerilerini dinleyen Başkan Aygün, son olarak Cumhuriyet İlkokulu’ndan konukları ile bir araya geldi. Yelken Kafe Toplantı Salonu’nda gerçekleşen programda Cumhuriyet İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Serap Aslan, okul aile birliği yönetimi ve öğrenci velileri ile bir araya gelen Başkan Aygün, başta eğitime yönelik faaliyetler kapsamında hizmete sunduğu Gençlik ve Spor Merkezleri olmak üzere yapımını tamamladığı projeleri paylaştı.

KÖYLERE DEĞER KATAN PROJELER

Cumhuriyet İlkokulu okul aile birliği yöneticileri ve veliler Yelken Kafe’de gerçekleşen programın ardından Derince Belediyesi yetkilileri ile birlikte İshakçılar merkezli köylere giderek burada bölgeye inşa edilen projeleri inceledi. İlk olarak Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün bölgeye kazandırdığı içerisinde dört önemli tesisi barındıran Taşköprü Tarımsal Kalkınma Tesisleri’ni ziyaret eden konuklar burada yapılan çalışmalarla ilgili detaylı bilgi aldı. Derince Belediyesi’nin konuğu olan okul aile birliği yöneticileri ve veliler ardından bölgeyi cazibe merkezi haline getiren Tahtalı Göleti Doğa Park ve Beşdivan Tesisleri’ni ziyaret etti.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.