Paylaş

Valimiz Seddar Yavuz’un örnek projelerinden olan ‘’Gönülden Gönüle’’ projesi kapsamında 2020 yılından beri şehrimizde, 2020 yılından önce de görev yaptığı şehirlerde Devletin şefkatine ihtiyaç duyan ve gönlü alınmayan tek bir şehit yakını, gazi, öksüz, yetim, yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi aile kalmayıncaya dek yapılan ziyaretlere bugün de Kandıra ilçemizde devam edildi.

Kandıra ilçemizde yaşlı, engelli ve ihtiyaç sahibi 20 aileyi hanelerinde ziyaret edip, onlarla hemhal olan Vali Yardımcısı Salih Bıçak, Valimiz Seddar Yavuz’un selamlarını iletip, taleplerini dinleyerek ihtiyaç durumlarını yerinde inceledi.

“Amacımız; sıkıntı ve sorunları dinlemek, bu doğrultuda yapılan talepleri yerinde incelemektir.” diyerek ailelerin yaşadıkları sıkıntı ve sorunları dinleyen Vali Yardımcısı Bıçak, gereken ne varsa yapılacağını belirtti.

Ziyaretleri sırasında rastladıkları vatandaşlarımızla hasbihal eden, hal ve hatırlarını soran Vali Yardımcısı Bıçak, çocuklara da hediyeler verip onları sevindirerek ziyaretlerini sonlandırdı.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.