Paylaş

İzmit’te 2024 yerel seçimleri yaklaşırken, İyi Parti’nin İzmit Belediye Başkan adayı Av. Kamil Şirin, Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında Fethiye Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete İYİ Parti İl Başkanı Nusret Acur, İyi Parti İzmit İlçe Başkanı Ayşegül Babacan, Meclis Üyesi adayları Mustafa Anayurtlu, Emre Çakar, Cemil Uslu ve parti yöneticileri de katılım gösterdi.

Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Şirin, mevcut iktidar partisinin yorgunluğu ve CHP’nin dağınıklığı nedeniyle seçim sürecinde belirgin bir çift başlılık yaşandığını vurguladı.

Halk arasında oluşan güvensizlik ortamına dikkat çeken Şirin, seçmenlere üçüncü bir yol göstererek İyi Parti’nin alternatif bir çıkış yolu olduğunu belirtti. Fethiye Caddesi’ndeki altyapı ve üstyapı eksikliklerine dikkat çeken esnaflar, mevcut belediyenin vaatlerini yerine getirmekte başarısız olduğunu ifade ettiler.

Esnafın sıkıntılarını dinleyen Av. Kamil Şirin, belediye başkanı seçilmesi durumunda çevre ve gürültü kirliliği gibi sorunları çözeceğini, esnaf ile sürekli istişare halinde olacağını ve belediyenin tedariğini yerel esnaftan yapacağı sözünü verdi. Bu vaatler seçmenlerde umut uyandırdı ve Şirin’in liderliğindeki İyi Parti’nin İzmit için yeni bir başlangıç olabileceği düşüncesi güçlendi.

İzmit halkı, Av. Kamil Şirin’in samimi ve çözüm odaklı yaklaşımıyla belediyenin yönetiminde olası bir değişimin getireceği umutla, seçimlere büyük bir ilgiyle yaklaşıyor.

Esnaf ara sokaklarda ışıklandırmanın yetersiz olduğunu ve alışverişin günışığından sonra kesildiğini bu durumun güvensizlik hissine neden olduğu için insanların geç saatlerde bu sokaklara girmediğini söyledi.Av. Kamil Şirin, “aralardaki sokaklarda ışıklandırmanın artırılması ve alışveriş saatlerinin sonrasında da güvenliği sağlayacak önlemleri almayı planlıyoruz. Şehrimizin her köşesini güvenli ve aydınlık hale getirmek için kararlıyız ve sizin desteğinizle bunu başaracağımıza inanıyoruz.” dedi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.