Paylaş

Seçim çalışmalarına gece gündüz demeden aralıksız devam eden CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk, ekibiyle birlikte Eşme Mahallesi’ne çıkarma yaptı. İl ve İlçe Örgütü, Milletvekili, belediye meclis üyesi adayları, kadın ve gençlik kollarıyla tam kadro Eşme’ye çıkarma yapan Merttürk, Eşmeli hemşehrilerine hayırlı ramazanlar diledi, 31 Mart için ekibi ve kendisi için destek istedi.

F. Deniz Karamert/ 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlere sayılı günler kala CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk seçim çalışmalarına gece gündüz demeden aralıksız devam ediyor. CHP Kartepe SKM tarafından organize edilen programlar çerçevesinde yoğun bir tempoda çalışmalarını sürdüren Merttürk, Eşme Mahallesi’ndeydi. CHP İl ve İlçe Örgütü, Milletvekili, belediye meclis üyesi adayları, kadın ve gençlik kollarıyla tam kadro Eşme’ye çıkarma yapan Merttürk, ilk olarak Eşme Mahallesi ‘nde hizmet veren Eşme Merkez Camii önünde teravih namazı sonrası camii cemaatine lokma dağıttı, ardından mahalledeki tüm kahvehaneleri gezerek hemşehrileri ile bir araya geldi. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği Merttürk, 31 Mart için ekibi ve kendisi için destek istedi.

EŞME SOKAKLARINI TURLADILAR

Eşme Mahallesi’nde gerçekleşen programlarda Merttürk’e; CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, CHP Kocaeli Milletvekili Harun Özgür Yıldızlı, CHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Yener Sarıkaya, , CHP SKM Başkanı Av. Başar Değer, CHP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Bayrak ve İlçe Yöneticileri, CHP Kadın Kolları Kartepe İlçe Başkanı Münevver Arslan ve yönetimi, belediye meclis üyesi adayları ve mahalle temsilcileri de eşlik etti. Tam kadro sahaya inen, Eşme sokaklarını turlayarak Eşmeli hemşehrilerine hayırlı ramazanlar dileyen CHP’liler 31 Mart için hem Kartepe’nin Kızı Nilay Merttürk’e hem de meclis üyesi adaylarına destek istediler.

MERTTÜRK, “KARTEPE’MİZİN DÖRT BİR YANI GEÇİP GİDİLECEK DEĞİL, GEZİP GÖRÜLECEK GÜZELLİKLERE SAHİP

Seçim çalışmaları kapsamında Eşme Mahallesi’nde bulunan kahvehaneleri ziyaret eden CHP Kartepe Belediye Başkan Adayı Nilay Merttürk, “Kartepe’ye hizmet için çıktığımız bu yolda göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve samimiyet bizlere güç veriyor. Sizlerden aldığımız bu enerji ile yolumuza devam ediyoruz. Kartepe’mizin dört bir yanı geçip gidilecek değil, gezip görülecek güzelliklere sahip. Sözümüz söz! Eşme’mizde, turizm ve tarımı canlandıracağız. Planladığımız yatırımlar ve projelerimizle Eşme’mizde üretimin ve istihdamın artmasını sağlayacağız. Sizlerin fikirleri, önerileri de bizler için çok kıymetli. El ele, omuz omuza, Kartepe’mizi hep birlikte güzelleştireceğiz. Hep diyoruz ki Kartepe’mizde taşı taşın üstüne koyan bütün belediye başkanlarımıza, bütün meclis üyelerimize teşekkür ediyoruz, Allah razı olsun. Ama diyoruz ki biz daha güzelini yapmak, daha iyi hizmet verebilmek için kapımızı sizlere sonuna kadar açtık. Hedefimiz, niyetimiz bu. Bu niyetle yola çıktık. Derdimiz tasamız güzel bir Kartepe. Onun için de çok çalışıyoruz. Umarım güzel işler yapmamıza vesile olursunuz. Ekibimle birlikte yüzünüzü kara çıkarmayacağıma söz veriyorum” ifadelerini kullandı. Hemşerilerine sevgi ve destekleri için teşekkür eden Merttürk, başlayan Ramazan ayının hayırlı olmasını temenni etti.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir