Paylaş

Vali Seddar Yavuz’un sosyal devlet anlayışı ve ‘İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın’ düsturu ile yola çıkarak geliştirdiği Gönülden Gönüle projesi kapsamında Vali Yardımcılarımız da gönüllere dokunmaya devam ediyor.

 

Bu hafta da 5 ilçede ziyaret gerçekleştiren Vali Yardımcılarımız, Gönülden Gönüle Kapsamında 50 ailenin misafiri oldular, ihtiyaç ve talepleri yerinde incelediler.

 

Vali Yardımcıları; Ekrem Çalık Gebze ilçesinde, İsmail Gültekin Karamürsel ilçesinde, Mustafa Ayhan Çayırova ilçesinde, Ali Ada Derince ilçesinde, Şenol Kaya ise Dilovası ilçesinde ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

 

Ziyaret ettikleri ailelerle yakından ilgilenen, ihtiyaç ve sıkıntıların giderilmesi noktasında yapılması gerekenlerin ivedilikle yapılacağını dile getiren Vali Yardımcılarımız ailelerin hayır dualarını aldılar, Vali Seddar Yavuz’un selamlarını ilettiler.

 

Ziyaretler esnasında karşılaştığı mahalle sakinleriyle de yakından ilgilenerek onlarla hasbihal eden Vali Yardımcılarımız, çocuklara verdikleri hediyelerle de sevinçlerine ortak oldular.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir