Paylaş

Yakın bir tarihte faaliyetlerine başlayan kısa adı TÜSŞAD (Tüm Sanatçılar Ve Şairler Derneği) geçtiğimiz pazar kutladığımız anneler günü vesilesiyle KBB Sivil Toplum Merkezinde coşkulu bir kalabalıkla şiir ve müzik ziyafeti sundu. “Benim Annem Bir Melektir” programının sunuculuğunu ilimizin yetiştirdiği genç yeteneklerden yerel sanatçı Hikmet Korkut yaptı. Korkut söylemiş olduğu şarkılarla konukları hem duygulandırdı. Hem de zaman zaman  coşturdu.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın hep bir ağızdan okunmasının ardından TÜSŞAD Kurucu Başkanı Dilek Dila Mert’ in açılış konuşması ile başladı. TÜSŞAD Kurucular kurulu üyeleri de günün anlam ve önemine vurgu yaparak, konukları selamladılar. Şiirlerini seslendirdiler.

İlimizin tanınmış isimlerinden, kentimizin değelerinden birbirinden başarılı projelere imza atan pek çok STK da görev alan Sevcan Tamer’ in konuşmasında salondakiler duygu dolu anlar yaşadılar.

İki saat süren programda TÜSŞAD ı STK Başkanları ve temsilcileri, sendika başkanları, siyasi parti temsilcileri, şair ve yazarlar yalnız bırakmadılar.

Geniş bir katılımla gerçekleşen program hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

 

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir