Paylaş

Valimiz Seddar Yavuz’un örnek projelerinden biri olan Gönülden Gönüle projesi kapsamında ilimizdeki şehit yakınları, gaziler, yaşlı, engelli, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere ziyaretler devam ediyor.

 

Valiliğimiz koordinasyonunda yürütülen projede Vali Yardımcılarımız, ilimiz genelinde yaptıkları hane ziyaretlerinde gönül köprüleri kuruyor, ziyaret edilen ailelerle hemhal oluyor.

Vali Yardımcıları; Ekrem Çalık, Ertuğ Şevket Aksoy ve Abdul Rauf Ulusoy Gönülden Gönüle kapsamında 30 aileyle bir araya geldiler.

Vali Yardımcılarımız ziyaretleri kapsamında Darıca, Kartepe ve Kandıra ilçelerindeki farklı mahallelerde ikamet eden ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret edip sıkıntı ve taleplerini dinleyerek ihtiyaç durumlarını yerinde incelediler.

Gerçekleştirilen ziyaretler sırasında ailelerle yakından ilgilenen ve hayır dualarını alan Vali Yardımcıları, yapılması gereken ne varsa yapılacağını belirterek Vali Seddar Yavuz’un selamlarını ilettiler.

Ziyaretleri sırasında rastladığı vatandaşlarımızla da hasbihal eden, hal ve hatırlarını soran Vali Yardımcılarımız, çocuklara da hediyeler vererek onları sevindirdiler.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir