Paylaş
Dünya Çevre Günü ve son dönemde Çevre Haftası olarak anılan tarihe yaklaşmış bulunmaktayız. Her ne kadar kutlama yapacak bir ekosistem dengesine sahip olamasak da özel günlerde farkındalık oluşturacak etkinlikler düzenlemeyi hedefliyoruz. Konularında uzman konuşmacılarımızın yer alacağı 5 Haziran Dünya Çevre Günü Paneli bu amaca hizmet etmektedir.
5 Haziran Çarşamba günü saat 14:00’te Mimarlar Odası Taş Bina’da gerçekleştirilecek olan panelimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
Ek olarak daha çok kişinin faydalanmasını sağlamak amacıyla aşağıda paylaştığımız davet mektubuna gazetenizde yer vermenizi rica ediyoruz.
Kocaeli Çevre Platformu olarak 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında düzenlediğimiz panele tüm halkımız davetlidir.
Konularında uzman konuşmacılarımızın çevre hukuku, halk sağlığı ve endüstriyel riskler açısından Kocaeli’yi değerlendirecekleri ve katılımcıların sorularını cevaplayacakları panel, 5 Haziran Çarşamba günü saat 14:00’te Mimarlar Odası Taş Bina’da gerçekleştirilecektir.
Moderatör: Av. Banu SÖZAL
Konuşmacılar:
Abbas Musa GÖKBURUN – Kocaeli Afetlere Hazır Mı?
Ziya GÜRÜN – Kocaeli Sanayi Tesisleri İlişkisi
Prof. Dr. Çiğdem ÇAĞLAYAN – Endüstriyel Kazalar ve Sağlığa Etkileri
Av. Cömert Uygar ERDEM – Büyük Endüstriyel Kazaların Hukuk İle İmtihanı: İliç Faciası Örneği
Av. İsmail Hakkı ATAL – Görünüşte ve Şekli Yargılama / İliç – Akbelen – Akkuyu Davaları

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir