Paylaş

Vali Seddar Yavuz’un örnek projelerinden olan ve Valiliğimiz koordinasyonunda yürütülen Gönülden Gönüle Projesi kapsamında, Devletin şefkatine ihtiyaç duyan ve gönlü alınmayan tek bir kişi kalmayıncaya dek ilimizdeki şehit yakınları, gaziler, yaşlı, engelli, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere yapılan hane ziyaretleri aralıksız devam ediyor.

Vali Yardımcılarının da destek verdiği Gönülden Gönüle ile ziyaret edilen ailelerin ihtiyaç, talep ve sıkıntıları dinleniyor, ihtiyaç durumları yerinde inceleniyor.

Bu kapsamda Vali Yardımcısı Ekrem Çalık İzmit’te, Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy Gölcük’te, Vali Yardımcı Ali Ada Derince’de, Vali Yardımcısı Şenol Kaya ise Darıca’da 40 hanenin kapısını çaldılar.

İhtiyaç sahibi, dul, yetim, yaşlı, engelli 39 aile ile Kıbrıs Gazisi Mevlüt Sarıkaya’ya misafir olan, ihtiyaç ve talepleri yerinde inceleyen Vali Yardımcıları, Vali Seddar Yavuz’un selamlarını ileterek sıkıntıların giderilmesi noktasında gerekli çalışmaların yapılacağını belirtip, ailelerin hayır dualarını aldılar.

Vali Yardımcıları, ziyaretleri sırasında rastladıkları vatandaşlarla da hasbihal edip karşılaştıkları çocuklara hediye verdiler.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir