Paylaş

İshakçılar Köy Pazarı’nda bölge sakinleri ile bir araya gelen Başkan Gökçe, “Derince’nin köyleri için hep birlikte çalışarak daha iyi bir gelecek inşa etmek istiyoruz” dedi

İSHAKÇILAR KÖY PAZARI

Halkın yoğun teveccühü ile Derince Belediye Başkanlığı görevine seçilen Av. Sertif Gökçe bir yandan kendisini ziyaret eden konukları ile bir araya gelirken diğer taraftan sahadaki çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Gökçe bu kapsamda son olarak İshakçılar’a giderek buradaki bölge sakinleri ile buluştu. Çavuşlu Mahallesi’nde kurulan İshakçılar Köy Pazarı’nı ziyaret eden Başkan Gökçe ayrıca bölgedeki esnaflar ile bir araya geldi.

ESNAFLAR VE VATANDAŞLAR

Bölgedeki esnaflara bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulunan Başkan Gökçe alış veriş yapan vatandaşlarla tek tek sohbet ederek, köylerin ihtiyaçları ve sorunlarına yönelik talep ve önerileri dinledi. Köylerin kalkınmasının en önemli hedeflerinden biri olduğunu ifade eden Başkan Gökçe, “Köylerimiz ile Derince arasındaki bağlantıyı yeniden sağlayacağız. Derince’nin köyleri için hep birlikte çalışarak daha iyi bir gelecek inşa etmek istiyoruz” dedi.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir