Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Özel KOTO AOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 6.dönem mezuniyet törenine katıldı.

 2015 yılında eğitim öğretime geçen Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2023-2024 yılı 6.dönem mezunlarını verdi. Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, veliler ve öğrenciler katıldı.

 KOCAMAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

Saydı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması sonrasında mezuniyet töreninde konuşan Özel Kocaeli Ticaret Odası Arslanbey OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Coşkun Cebeci, “Biricik çocuklarınızı bugün okulumuzdan mezun edip üniversiteye, ardından hayata ve geleceğe yolcu ediyoruz. Ne mutlu bizlere ki böylesine gurur verici bir tablonun özneleri olarak bu sahnede yer almaktadır. Okulumuzun açılmasında bu yana Kocaeli Ticaret Odası, Arslanbey OSB ve Kartepe Belediyesi hep yanımızda olmuştur. Bizlere her zaman destek veren Kartepe Belediye Başkanımız Mustafa Kocaman’a çok teşekkür ediyorum” dedi.   

 ANNE VE ÖĞRETMENDİR

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferhat Dilek, “Okullarımızın her birinde mezuniyet törenleri yapılmaktadır. Evlatlarımızın mezuniyetlerinin haklı gururunu yaşıyoruz. Koşulsuz ve karşılıksız seven anne ve öğretmendir. Öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.    

 HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

“Sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” diyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “İlçemizin geçmişini çok iyi biliyorum. Bir şehrin 30-40 yılda nerelere geldiğini çok iyi görmekteyim. Evlatlarımızın yetişmesinde emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Evlatlarımız yaşları ilerledikçe öğretmenlerimiz ve velilerimizin üzerlerinde ki etkisini çok iyi hatırlayacaklar. İnşallah evlatlarımız ulaşmak istedikleri hedeflere ulaşırlar. Her zaman sizlerin yanınızda olacağım” ifadelerini kullandı.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir