Paylaş

Birlik ve dayanışma bilincinin daha anlamlı hale geldiği Kurban Bayramı vesilesiyle bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Vali Seddar Yavuz, bayramın üçüncü günü de ziyaretlerine devam etti.

Vali Seddar Yavuz, ziyaretleri kapsamında Kocaeli Huzurevi ve sonrasında ise KASSEL Çocuk Evleri Sitesini ziyaret ederek hem büyüklerimiz hem de devletin himayesindeki evlatlarımız ile bayramlaştı.

Kocaeli Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Gelindi

Vali Yavuz, kurum girişinde Aile ve Soysal Hizmetler İl Müdür V. Erol Uzun, Aile ve Soysal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Şerafettin Öztürk ve Kocaeli Huzurevi Kurum Müdür V. Levent Ahmetoğlu tarafından karşılandı.

Kocaeli Huzurevi Konferans Salonunda, çınarlarımızla bir araya gelen ve tek tek bayramlaşan Vali Seddar Yavuz burada yaşayan herkesle tek tek ilgilendi.

Vali Seddar Yavuz, Kocaeli Huzurevinin yapımını tamamlayıp 2022 yılında hizmete açtıkları için duyduğu mutluluğu dile getirerek bir konuşma gerçekleştirdi: “Kıymetli büyüklerim, bayramınız mübarek olsun. Sağlıkla, sıhhatle nice bayramlara erişebilmenizi diliyoruz. Güzel bir huzurevi yapmak nasip oldu. Burayı yapıp bitirmiş olmaktan dolayı bizler de mutluyuz. Umarım sizler de burada rahat edersiniz.”

Konuşmalarına bir isteklerinin olup olmadığını sorarak devam eden Vali Yavuz: “ İstekleriniz ve ihtiyaçlarınızla bizzat ilgilenmeye özen göstereceğiz. Rahatınız ve burada huzurlu kalmanız için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Sizler de Aziz Milletimize ve Devletimize dua etmeyi ihmal etmeyin. Allaha emanet olun hepinize iyi bayramlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından sohbet havasında geçen ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getiren huzurevi sakinleri Vali Yavuz’a ve Devletimize bol bol hayır dualarında bulundular.

Sevgi Evi Ziyaret Edildi

Her fırsatta Devletimizin şefkatine emanet edilen çocuklarımızla bir araya gelen Vali Seddar Yavuz, Kurban Bayramı ziyaretlerine Kocaeli KASSEL Şehri Yahya Kaptan Çocuk Evleri Sitesi ile devam etti.

Çocuklar ve Sevgi Evi yetkilileri tarafından karşılanan Vali Seddar Yavuz, çocukları şefkat ve sevgiyle kucaklayarak bayramlarını kutladı.

Bir talepleri veya ihtiyaçları olup olmadığını soran Vali Yavuz, çocuklara çeşitli hediyeler vererek bayram sevinçlerine ortak oldu.

Vali Yavuz çocuklarla bir araya geldiği salonda yapmış olduğu konuşmalarında: “Sevgili evlatlarım, hepinizin bayramı mübarek olsun. Gözlerinizden öpüyorum. Size sağlıklı ve başarılı bir ömür diliyorum. Sizleri iyi yetiştirmek ve iyi bir eğitim almanızı sağlamak, iyi bir insan olarak topluma kazandırmak için buradaki tüm çalışanlarımız gayret gösteriyor. Sizlere emek veren tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Onların da bayramlarını tebrik ediyorum. Umarım daha güzel bayramlarda buluşuruz. Sevgili çocuklarım, tekrar hepinize iyi bayramlar diliyor, sizleri gönülden kucaklıyorum.” dedi ve çocuklarla bir süre daha hasbihal ederek ziyaretlerini sonlandırdı.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir