Paylaş

Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri öğrencileri, “19 Ekim Muhtarlar Günü” münasebetiyle mahalle muhtarlarını ziyaret ettiler.

Kartepeli minikler, çevreye ve toplumsal farkındalıklara olan duyarlılıklarını göstermeye devam ediyor. Vatandaşların sorunlarına yönelik çözüm bulmayı kendilerine görev edinen, mahallelerinde barışın, huzurun teminatı olan muhtarlarımız, öğrencilerin ziyareti karşısında büyük mutluluk yaşadı.

MİNİKLERİN DUYARLILIĞI

Ziyarette, öğrencilerin sorularını yanıtlayan muhtarlar onlarla sohbet ederek, mahalle yönetimi, demografik yapısı, çözüm bekleyen sorunlar, şimdiye kadar çözülen sorunlar, mahallelinin okula bakış açışı ile ilgili konularda bilgiler verdiler. Vatandaş ile devlet kurumları arasında köprü olan ve vatandaşların işlerinin görülmesinde gayret gösteren muhtar amcalarına teşekkür eden Kartepeli minikler, ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı çektirdiler.

ÜÇ MUHTARA ZİYARET

Arslanbey Mahalle Muhtarı Sedat Topal, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Muhtarı Alaattin Küçük, Sarımeşe Mahalle Muhtarı İsmail Eken, hatırlanmanın kendilerini duygulandırdıklarını belirterek öğrencilerin ziyaretinden memnun kaldıklarını dile getirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir