Paylaş

Şanlıurfa’daki düzenlenen Göbeklitepe Kültürel Miras ve Turizm Fuarı’nda Kocaeli Tanıtım Standını, Vali, Büyükşehir ve Ticaret Odası Başkanları ziyaret etti

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın onayladığı etkinlikler arasında yer alan “Göbeklitepe Kültürel Miras ve Turizm Fuarı”nda stant açan Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, önemli ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Büyük ilgi gören fuarda son olarak Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya standımızı ziyaret etti.

HAYRAN KALDILAR

İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Ayhan Zeren, Şube Müdür Vekili Hülya Özer, Ayniyat Saymanı Turgut Dursun ve Turizm Personeli Seda Ulutürk Kocaeli heyeti önemli konuklarına muhteşem ev sahipliği yaparak ilimizi tarihi ve turistik yerleri hakkında bilgiler aktardı. Tanıtım çantalarından dağıttı. Gösterilen ilgiden memnun kalan İl protokolü, ilimize deyim yerindeyse hayran kaldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir