Paylaş

İzmit Belediyesi’nin köylerde yürüttüğü hizmetler hız kesmeden devam ediyor.   Köylülerden gelen taleplere en hızlı şekilde müdahale eden belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak Bayraktar, Gedikli, Nebihoca ve Balören’de yaptığı hizmetlerle vatandaşların yüzünü güldürdü. 

İzmit Belediyesi, köylerden gelen hizmet taleplerini aralıksız karşılamaya devam ediyor.  İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından son olarak Bayraktar, Gedikli, Nebihoca ve Balören köylerinde yürütülen çalışmalar ile köy sakinlerine hizmet almanın mutluluğunu yaşattı.  Asfaltlama, parkeleme, bodür döşeme ve çelik merdiven montajı çalışmaları ile köylerdeki hem yayaların hem araçların kullanımında olan ulaşım yolları yenilendi.  

O YERLER YENİLENDİ

Çalışmalar kapsamında; Gedikli Köyü Cami’nde kadınlara ayrılan ibadet yerine çıkmak için 2 bin 400 kilogram malzeme kullanılarak çelik merdiven imalatı ve montajı, Balören Köyü’ndeki muhtelif sokaklara 17 bin metrekare parke ve 9 bin metre bordür döşemesi, Nebihoca Köyü Gökçeler-Kalemcioğlu mevki ve köy merkezine 2 milyon ton pmt serimi ve 3 milyon ton asfalt yama çalışması, Bayraktar Köyü’nün muhtelif yerlerinde 200 ton pmt serimi ve 750 ton asfalt yama çalışması yapılarak köy sakinlerinin hizmetine sunuldu.

TALEPLERİMİZ GERİ ÇEVRİLMİYOR

Köy sakinleri yenilenen yerler için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine “Yollarımız yenilendi, tek bir talebimiz bile geri çevrilmiyor. İzmit Belediyesi köyleri unutmadı. Allah razı olsun” sözleri ile teşekkür etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir