Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, alt yapı çalışmaları tamamlanan mahalle ve sokaklarda yapılan asfaltlama çalışmalarını yakından takip ediyor. Başkan Kocaman’ın üst yapı çalışmalarını hızlandırması akabinde Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından son bir ayda 6 bin ton asfalt serimi yapıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İSU ekipleri tarafından Kartepe genelinde yapılan alt yapı çalışmalarının hemen arkasından Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt serimine başladı. Belediye ekipleri tarafından Kartepe genelinde alt yapısı tamamlanan sokaklarda üst yapı çalışmaları kapsamında 6 bin ton asfalt döküldü.

KOCAMAN’DA KATILDI

Büyükşehir ve Kartepe Belediyesi ekipleri tarafından yapılan alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yakından takip eden Belediye Başkanı Kocaman yetkililerden bilgi aldı. Kartepeli hemşehrilerinin daha kaliteli ve konforlu ulaşım sağlamaları için adım adım çalışmaları takip eden Belediye Başkanı Kocaman, üst yapının kısa sürede tamamlanması için bütün imkanlarını seferber etti.

6 BİN TON ASFALT SERİLDİ

Belediye ekipleri İstasyon Mahallesi’nde Efe Sadık ve Adem Yavuz Caddeleri Ihlamur, Sarmaşık, Manolya, Mis Sokak, Ataevler Mahallesi’nde Ulubatlı Hasan Caddesi Bahar, Kırlı, Gonca, Gökhan ve Dilara Sokaklarında asfaltlama yaptı. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından 6 bin ton asfalt Kartepe’nin cadde ve sokaklarına serildi.

SAĞLAM TEMELLERLE KARTEPEMİZİ GÜZELLEŞTİRECEĞİZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Kartepemize ve insanımıza hizmet etmek için her saat her dakikayı fırsat biliyor gönül belediyeciliği vizyonumuzla, Kartepemizin çehresini modernleştirmek adına ilçemiz genelindeki yollarımızda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarımızda üst yapı çalışmalarına hemen başlıyoruz. Hemşehrilerimize daha konforlu ulaşım sağlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir