Paylaş

Kartepe Belediyesi 14 Aralık Cumartesi gününden itibaren her ay çocuklar için ücretsiz çocuk tiyatroları düzenleyecek.

ÇOCUK TİYATROLARI PERDELERİNİ AÇIYOR

Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan program ile çocuk tiyatroları, yeni sezon perdelerini açmaya hazırlanıyor. Oyunları heyecanla bekleyen minik tiyatroseverler, Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi ve Hasan Yılmaz Kültür Merkezi’nde dönüşümlü olarak düzenlenecek olan tiyatro oyunlarıyla hem eğlenme hem de öğrenme fırsatı bulacak.

GALADA SÜRPRİZLER VAR

Kartepe Belediyesi çocuk tiyatroları 2019-2020 sezonu açılış galası Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde 14 Aralık 2019 Cumartesi günü saat: 13.00’da yapılacak. Açılışa özel etkinliklerin planlandığı programda Kartepeli minikleri sürprizler bekliyor.

KARTEPELİ MİNİKLERE ÖZEL

Gösterim öncesi Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler drama etkinliği, animasyon gösterileri, mini club dans gösterileri ile doyasıya eğlenecek olan minikler Necip Fazıl Kısakürek fuaye alanında kurulacak sosis balon ve yüz boyama etkinliği stantlarına katılabilecek.

UĞUR BÖCEĞİ ÇAN ÇAN KARTEPELİ MİNİKLERLE BULUŞACAK

Kartepe Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan çocuk tiyatroları yeni sezonu çocukların kişisel gelişimi için örnek tema ve mesajlar içeren Uğur Böceği Çan Çan ile açıyor. Tek perde oynanacak olan oyun yaklaşık 40 dakika sürecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir