Paylaş

Gölcüklü Sanatçı Zeynep Toker’in ilk kişisel sergisi Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve çok sayıda davetlinin katıldığı törenle açıldı. Cuma gününe kadar açık olacak sergi büyük beğeni topladı.

Gölcüklü Sanatçı Zeynep Toker tarafından Geleneksel Türk Sanatları Sergisi, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve çok sayıda davetlinin katıldığı törenle açıldı. Toker’in eserleri büyük beğeni toplarken, davetlileri adeta büyüledi. 

ESERLER BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Çini başta olmak üzere, Türk Sanatlarının birçok örneğinin yer aldığı İlk kişisel sergisini kendi memleketinde açmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Toker, Başkan Sezer başta olmak üzere katılan herkese teşekkürlerini iletti. Başkan Sezer’de açılış kurdelesini kesmesinin ardından sergiyi gezerken, Toker’i tebrik etti.

TAKDİRE ŞAYAN ESERLER

Gölcük’ün sanat, kültür ve spor kenti olduğunun altını çizen Başkan Sezer, ilçemizde yaşayan çok değerli sanatçılarımız var. Zeynep hanımın eserleri de takdire şayan. İlk kişisel sergisinin hayırlı olmasını diliyorum.  Sergiyi cuma günü 17.30’a kadar ziyaret edebilirsiniz” dedi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir