Paylaş

İzmit Belediyesi tarafından “İzmit’in İzleri” programları kapsamında gösterilen Naif Bey ve Yaveri Gökhan Yılmazer adlı kukla oyunu, hafta sonuna renk kattı

İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen “İzmit’in İzleri ”programları kapsamında Saatçi Ali Efendi Konağında hafta sonu etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Hem eğlenceli hem de eğitici etkinliklerle çocukların yanında yetişkinlerin de keyifli vakit geçirdiği programlar kapsamında, bir çorabın hikâyesinin anlatıldığı ‘Naif Bey ve Yaveri Gökhan Yılmazer’ adlı kukla oyunu İzmitlilerle yeniden buluştu.

BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Çekmecede çoraplar ne yapar? Çorapların yaşamının bir kuralı var mıdır? Duyguları nasıldır? Naif bey bir çorap olarak kukla olma serüvenini, çırak olarak yetiştirdiği Gökhan Yılmazer aracılığı ile bizlere anlatıyor. Naif Bey’in hikâyesini izleyip keyifli bir akşam yaşama imkânı bulan izleyiciler, İzmit’te kültür sanat etkinliklerinin artmasından dolayı mutluluklarını ifade ederek buna vesile olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir