Paylaş

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in önderliğinde, liyakate dayalı personel alma dönemine giren İzmit Belediyesi, “Avrupa Birliği Proje Uzmanı” pozisyonu için 2 personel alacak. İlgili pozisyona başvurular, yeni hizmete giren kariyer.izmit.bel.tr adresinden yapılabilecek

Liyakate dayalı olarak sınavla personel istihdamı döneminin başladığı İzmit Belediyesi’ne, 2 “Avrupa Birliği Proje Uzmanı” alınacak. İzmit Belediyesi iştiraki BEKAŞ bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak personel alımı için başvurular 4 Mar 2020 tarihine kadar kariyer.izmit.bel.tr adresinden online olarak yapılabilecek.

YENİ EKİP ARKADAŞLARI ARIYORUZ

İzmit Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, “Avrupa Birliği, TUBİTAK, TKDK (Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu), KOSGEB ve Kalkınma Ajansları gibi ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından yürütülen hibe programlarına ilişkin proje hazırlama ve proje yönetimi alanında yürüyeceği projelerde tam zamanlı görev alabilecek yeni ekip arkadaşları arıyoruz” ifadesi kullanıldı.

TARİHLER AÇIKLANDI

4 Mart 2020 tarihine kadar yapılan başvuruların ardından İzmit Belediyesinin değerlendirmesi sonucu sınava girmeye hak kazanan adayların duyurusu, 9 Mart 2020 tarihinde izmit.bel.tr ve kariyet.izmit.bel.tr adresinden yapılacak. İzmit Belediyesi tarafından yazılı sınav tarihi 12 Mart 2020, mülakat tarihi ise 17 Mart 2020 olarak açıklandı.

SINAVA KATILMA KOŞULLARI

· En az dört yıllık lisans eğitimi veren Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, Sosyal ve Beşeri Bilimler ve İletişim Fakülteleri ile fakültelerin Avrupa Birliği ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakültelerden mezun; (Yüksek lisansını tamamlamış ya da doktora öğrencisi tercih sebebidir)

· AB eğitim ve gençlik programlarına katılmış;

· Ulusal ve uluslararası hibe programları kapsamında proje hazırlama ve yürütme konusunda en az 2 yıl deneyimli;

· Ulusal ve uluslararası fon kaynaklarına sahip projelerde iş planı ve fizibilite hazırlama konusunda en az 2 yıl deneyimli;

· Çok iyi derecede İngilizce bilen; (2. Dil tercih sebebidir)

· İletişimi ve ikna kabiliyeti kuvvetli;

· MS Office programlarını (Word, Excel, Powerpoint) iyi derece kullanabilen;

· Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek;

· Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip;

· Zaman yönetiminde etkin;

· Planlı ve programlı çalışma becerilerine sahip;

· Erkek adaylar için askerliğini yapmış;

· Tercihen 23-45 yaş aralığında;

· En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen;

· Adli sicil kaydı bulunmayan;

· Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek zihinsel veya bedensel engeli bulunmayan;

· Daha önce çalıştığı iş yerlerinden disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak;

SINAV KONULARI

· Mesleki alan

· Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

· Genel Kültür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir