Paylaş

Kartepe Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında yapıldı. Meclis toplantısında 3 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Kartepe Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında meclis salonunda gerçekleştirildi. Meclis toplantısında 3 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN SAYGI DURUŞU

Meclis gündemine geçilmeden önce İdlib’de şehit olan askerlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Başkan Kocaman “Ülkemiz zor günlerden geçmektedir. Bu süreçte yedi düvele karşı birlik ve beraberliğimiz herşeyin üzerinde olmalıdır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Başta aileleri olmak üzere Türk Milletine baş sağlığı diliyorum. Askerimiz heyeti önemli bir operasyona başladı. Rabbimden zaferle sonuçlandırmasını diliyorum” dedi. 

ARSLANBEY İMAR DÜZENLEMESİNE EK SÜRE

Başkan Kocaman, MHP’li meclis üyesi Faruk Cengizhan’ın önergesini okuttuktan ve konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunduktan sonra meclis gündem maddelerine geçildi. Meclis gündeminde yer alan Emekevler Mahallesi imar planı değişikliği oy çokluğu ile kabul edildi. Arslanbey Mahallesi uygulama imar planı ve plan hükmü değişikliği hakkında ek süre talebi oy birliği ile kabul edildi. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün “Dolu­boş kadrolarda derece değişikliği” yazısı oy birliği ile kabul edildi. Meclis toplantısında izinli meclis üyelerinin okunması ve oylanması sonrasında Belediye Başkanı Kocaman meclis toplantısını sona erdirdi.

— 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir