Paylaş

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. “Kadınlar, toplumun ve huzurun temel taşıdır” diyen Başkan Şener Söğüt, “Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği, şefkati temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun mimarıdır.

DAHA GÜVENLE BAKACAĞIZ

Kadınlarımız, milletimizi geleceğe taşıyan evlatlarımızı yetiştirdikleri gibi, siyaset, ekonomi, iş hayatı ve pek çok alanda çok önemli görevler üstlenmektedirler.  Kadınlarımıza yönelik ayrımcı, dışlayıcı ve şiddet içeren uygulamalar sona erdirilebildiğinde ve tüm kız çocuklarımız eğitimin her seviyesinden yararlanabildiğinde, geleceğe daha güvenle bakabileceğimiz muhakkaktır.  

KARŞILIKSIZ SEVGİ VE ŞEFKAT

Bu duygu ve düşüncelerle yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, öğreten, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız sunabilen, ailenin ve toplumun mimarı annelerimizin, şehit ve gazilerimizin eş ve annelerinin, dünyayı sevgi ile dolduran tüm kadınlarımızın ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü‘nü kutluyorum” ifadelerine yer verdi.    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir