Paylaş

Tüm Dünya’da yayılan ve ülkemizde de ortaya çıkan koronavirüse karşı İzmit Belediyesi tüm tedbirleri uygulamaya devam ederken, İzmit Belediyesi yetkilileri bu kapsamda Kahveciler ve Otelciler Odasını ziyaret etti
Tüm dünyada yayılan ve ülkemizde de ortaya çıkan koronavirüse karşı İzmit Belediyesi tüm sıkı tedbirleri uygulamaya devam ederken vatandaşı ve esnafı da ayrıca bilgilendirmeyi ihmal etmiyor. Bu kapsamda İzmit Belediyesi koordinatörleri ve meclis üyeleri Süleyman Şen ile Yaşar Kardaş, Kocaeli Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer’i ziyaret ederek alınması gereken tedbirler ve önlemler hakkında fikir alışverişinde bulundu. 


MASKE VE ELDİVENSİZ KİMSE KALMAYACAK

Kocaeli Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer ile yapılan görüşmede esnafların çok daha fazla hijyen kurallarına dikkat etmesi gerektiğini belirten Kardaş, eldiven ve maskesiz kimsenin kalmamasını söyledi. Tezgahlarda dezenfektanlar bulundurulması gerektiğini belirten Kardaş, esnafın sağlığı ve halkın sağlığının korunması gerektiği bilinciyle hareket edilmesini hatırlattı. 


ESNAFI ZİYARET ETTİLER

Odada yapılan görüşmenin ardından İzmit Belediyesi meclis üyeleri Süleyman Şen ile Yaşar Kardaş ve Kocaeli Kahveciler ve Otelciler Odası Başkanı Erdoğan Göçer, birlikte kahveler ve otelleri ziyaret etti. Esnafa koronavirüs hakkında bilgilendirme yapan yetkililer, ortak kullanım alanlarının temizliği ve dezenfekte uygulamalarının yapılması gerektiğini hatırlattılar. Ayrıca esnafa steril maske ve eldiven dağıttılar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir