Paylaş

Korona Virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 65 yaş ve üstü vatandaşlar bir hafta aranın ardından bu kısıtın, 6 saatliğine kaldırılmasıyla birlikte Gölcük’te cadde ve sokakları doldurarak güneşli havanın tadını çıkardı.

BAŞKAN SEZER YİNE BÜYÜKLERİN YANINDAYDI

Gölcük’te parklarda ve caddelerde yürüyüş yapan büyüklerin bu heyecanına yine Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ortak oldu. Onlarla sohbet eden Başkan Sezer, hal ve hatırlarını sordu. Büyükler de Başkan Sezer’e onları yalnız bırakmadığı ve her zaman yanlarında olduğu için teşekkür etti. 

BELEDİYE EKİPLERİ SU VE MASKE DAĞITTI

İlçenin merkezinde bulunan Anıtpark’ta birbirini görmenin mutluluğu ile sohbet eden 65 yaş ve üstü vatandaşlar maske takarken, sosyal mesafe kuralına da uydular. Gölcük Belediyesi de kent genelinde kurduğu mobil ekiplerle büyüklere, su ve maske dağıtımı gerçekleştirdi. 

RABBİM BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

Başkan Sezer yaptığı açıklamada: “Bugün sokağa çıkma serbestliği olan, başımızın tacı çok değerli büyüklerimizle bir araya gelerek, hasbihâl edip engin tecrübelerinden faydalanma imkânı buldum. Değerli büyüklerimize yakın ilgileri ve hoş sohbetleri için çok teşekkür ederim. Rabbim başımızdan eksik etmesin” dedi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir