Paylaş

BAŞKAN PERSONELLE BAYRAMLAŞMAYI UNUTMADI

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kurban Bayramı arifesinde son mesai günü belediye personeli ile bir araya geldi.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kurban Bayramı öncesi son iş günü birimlerde çalışan personeli ziyaret ederek, iyi bayramlar diledi. Başkan Kocaman, belediye hizmet binasında görev yapan personel ile bayramlaşması sonrasında Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile bayramlaştı.

SOSYAL MESAFEYE DİKKAT EDELİM

Ekip arkadaşları ile tek tek bayramlaşan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Mübarek Kurban Bayramımızı kutlar; Yüce Rabbimden hanelerimize bereket, milletimize, İslam Alemine ve tüm insanlığa sağlık ve barış getirmesini niyaz ederim. Bayramlaşırken sosyal mesafe kurallarını unutmayalım, sevdiklerimizi riske atmayalım” dedi.

KOCAMAN’DAN DAVET

Kurban Bayramı’nın II’nci günü ilk gösterimi yapılacak olan açık hava sineması keyfine davet eden Belediye Başkanı Kocaman “Bu bayram hemşehrilerimiz için güzel bir sürpriz hazırladık. Çocukluğumuzun, gençliğimizin en güzel eğlencelerinden biri olan açık hava sineması serimizin ilki “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” film gösteriminde bu keyfe ortak olmaya sizleri de ailelerinizle birlikte bekliyorum. Mendillerimizi ve hırkalarımızı unutmayalım” açılmasında bulundu

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir