Paylaş

Uzun yıllardır bakım ve onarımı yapılmayan kırsal mahallelerdeki yollara yönelik çalışmalarına hız veren İzmit Belediyesi, Yassıbağ Köyü’nde toprak bir yolu sıfırdan asfaltlarken, yamalarla beraber köyün yollarına 600 ton sıcak asfalt serdi 


İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent merkezindeki asfalt çalışmalarının yanında kırsal mahallerdeki yolların bakım ve onarımı için de yoğun mesai yapıyor. Ekiplerin bahar mevsiminin başında hız verdiği ve aralıksız devam eden asfalt çalışmaları ile vatandaşlar köy yollarını daha rahat ve sorunsuz bir şekilde kullanıyor. Bu kapsamda Yassıbağ Köyü’nde yol bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiren İzmit Belediyesi, köyde toprak bir yolu baştan sona asfaltladı.


DEFORME YOLLAR YENİLENDİ


Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bu kapsamda Yassıbağ Köyü’nde vatandaşların en sık kullandığı yolları 600 ton asfalt ile birlikte daha konforlu ve kullanışlı hale getirdi. Daha önce toprak olan yolu asfaltlayarak köye yepyeni bir yol kazandıran ekipler, deforme olan yollarda da asfalt yama çalışması gerçekleştirdi. Köyde yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar da aldıkları hizmetten dolayı İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve ekiplere teşekkürlerini sundu.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.