Paylaş

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, artan vakalar sebebiyle yayımlanan son genelgeye ve kısıtlamalara uygun olarak devam eden cemiyetlerde hemşerilerini yalnız bırakmıyor ve en mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.

ÜMİT İLE AYŞENUR EVET DEDİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ümit Yıldız ile Ayşenur Dalbastı’nın nikahlarını kıydı. Genç çifti tebrik eden Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.

AYÇA İLE TAMER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ayça Moldur ile Tamer Bulut’un nikahlarını kıydı. Genç çifti tebrik eden Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.

SEMİH İLE AYÇA DÜNYA EVİNE GİRDİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personellerinden Bektaş Mert’in oğlu Semih Mert ile Ayça Kurt’un Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle nikahlarını kıydı. Genç çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.

KÜBRA İLE CİHAT EVET DEDİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kübra Binay ile Cihat Bolat’ın düğün cemiyetine katıldı. Genç çifti tebrik eden Belediye Başkanı Kocaman hediyesini verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir