Paylaş

İzmit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü tarafından periyodik olarak yapılan cenaze evlerine yemek ve çorba çeşmelerine de çorba tedarik eden firmanın imalat ve üretim yeri denetimi gerçekleştirildi

Covid-19 sebebiyle hijyen kontrollerini sıkılaştıran İzmit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, İzmit İlçe Tarım Müdürlüğü ve İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personelleri ile birlikte ilgili firmada denetimlerini gerçekleştirdi. Firmanın işyeri ruhsatı, yemek menü gramajı, çevre temizliği, hijyen, maske ve eldiven kullanımı, havalandırma ve pandemi süreci sebebiyle aynı ortamda bulunan kişi sayısı gibi birçok etkene dikkat eden yetkililer, denetimde olumsuz bir duruma rastlamadı. Bu kapsamda kontrollerin devamlı olarak sürdürüleceğini belirten ekipler, vatandaşların sağlığının ilk koşul olduğunu belirtti.

KORONAVİRÜS SÜRECİNDE HASSASLIK

Geçirilen virüs süreci kapsamında denetimlerinde oldukça hassas davranan yetkililer, herhangi bir olumsuz durum tahakkuk ettiğinde takip edilen firmalar için gereken prosesi başlattıklarını belirtti. Yapılan denetimlerde halkın sağlığı adına hassas bir şekilde çalışmalarını sürdüren yetkililer, vatandaşların verilen hizmetleri güvenle kabul edebileceklerini dile getirdi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir