Paylaş

 

Kocaeli Trabzonlular Dernek Başkanı Fuat Ayar, proje ve destekleriyle derneklerin yanında olan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’i kongrelerine davet etti

Sivil toplum kuruluşlarına özel kıymet veren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Trabzonlular Dernek Başkanı Dr. Fuat Ayar’ı makamında ağırladı. Bir önceki genel kurulda Sami Durmuşoğlu’ndan görevi devralan ve toplumun her kesimine ulaşma gayretiyle çalışan Ayar, pazar günü 17. Olağan Genel Kurul’da yeniden aday olacak. Ayar, proje ve destekleriyle derneklerin destekçisi olan başkan Hürriyet’i kongreye davet etti.

DERNEKLERİN YANINDA

Dernek başkanı Dr. Fuat Ayar, Hürriyet’ten dernekleri için önemli olan kongrede yanlarında olmasını istedi. Kocaeli Trabzonlular Derneği, pazar günkü kongrede 25 kişilik yönetim kurulunu, 3 kişilik denetim ve 3 kişilik denetim kurulunu seçecek. Başkan Hürriyet nazik ziyareti ve daveti için Ayar’a teşekkür etti, kültürlerini yaşatan, geleneklerini gelecek nesillere aktaran derneklerin yanında olmaya devam edeceğini söyledi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir