Paylaş

İzmit Belediyesinin Aydili Sanat Derneği ile birlikte düzenlemeyi planladığı İzmit Kitap Haftası yoğun talep olması nedeniyle kapsamlı organizasyon için ileri bir tarih ertelendi

Kitap okuma alışkanlığının yaygınlaştırılması için özellikle çocuklara ve okullara kitap desteği veren, Ulu Önder Atatürk’ün müfredata aldırdığı başucu kitaplarını ve Nutuk’u ücretsiz olarak talep edenlere gönderen İzmit Belediyesi, bu kez Aydili Sanat Derneği ile birlikte halkta ve paydaşlarda karşılık bulan İzmit Kitap Haftası etkinliği hazırladı. Vatandaşlarla kitapları bir araya getirecek olan etkinliğe dernekler ve kitapevleri yoğun başvuru gösterdi.

İLERİ BİR TARİHTE YAPILACAK

Planlanan katılımcı firma ve dernek sayısının aşıldığı İzmit Kitap Haftası, taleplerin tamamına cevap verilemeyecek olmasından dolayı oluşacak mağduriyetlerin önüne geçmek ve daha geniş kapsamlı olarak yeniden organize edilmek üzere ileri bir tarihe ertelendi. Kitap Haftası’na katılmak isteyen tüm dernek ve kitapevlerine teşekkür eden İzmit Belediyesi, yeni organizasyonun hazırlıkların tamamlanmasının ardından etkinlik tarihini ilan edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir