Paylaş

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu 4 gün sürecek program çerçevesinde çeşitli temaslarda bulunmak üzere Malatya ve Diyarbakır ziyaretine çıktı.

Malatya’da Battalgazi İlçe Başkanlığı binasının açılışını gerçekleştiren ve burada halka hitap eden Davutoğlu, daha sonra sivil toplum örgütleri ve kanaat önderleriyle yemekli toplantıda bir araya gelip çeşitli istişarelerde bulundu.

Gençleri de ihmal etmeyen Davutoğlu burada partisinin Gençlik Politikaları Başkanlığının düzenlediği programa da katılarak gençlerle hasbihal etti. Malatya’da katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Davutoğlu, iktidarın olağanüstü durumlarda kullanılması gereken her şeyi tükettiğini söyledi.

Esnaf ve çarşı pazar ziyaretlerinde de bulunan Davutoğlu ve eşlik eden partili heyet vatandaşların şikayet ve beklentilerini ilk ağızdan dinleme imkanı buldu. Bu esnada iktidarın organize ettiği küçük çaplı provokasyon girişimleriyle de karşılaşan Davutoğlu, sakinliğini koruyarak temaslarına aralıksız devam etti.

Bugün ve yarın Diyarbakır ve bazı ilçelerinde partisinin il başkanlığının tertip ettiği programlara katılacak olan Davutoğlu’nun yarın geç saatlerde İstanbul’a dönmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir