Paylaş

Derince Belediyesi, yaklaşan bayram süreci öncesi kurbanlık alışverişi için Derince Kurban Pazarı’na gitmek isteyen vatandaşlara ücretsiz servis imkanı sunuyor

Kurban Bayramı’na Kadar devam Edecek

Bayram öncesi kurban satış alanına gitmek ve kurban almak isteyen vatandaşların talebi üzerine Derince Belediyesi tarafından bölgeye ulaşımda kolaylık sağlayacak ücretsiz servis uygulaması başlatıldı. Kadırga Mesire Alanı’nda kurulu olan Kurban Pazar Alanı’na gitmek isteyen vatandaşlar için 25 Haziran Cumartesi günü başlayan ücretsiz servis uygulaması Kurban Bayramı’na kadar her gün devam edecek.

Kalkış Yeri Yenikent Mahallesi Muhtarlığı

Kalkış yeri Yenikent Mahallesi Muhtarlığı olarak belirlenen araçlar sırasıyla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi önü, Denizciler Caddesi, Derince Kent Meydanı, Önder Caddesi, Çınarlı Köy Meydanı ve Kamuran Caddesi’nden vatandaşları alarak Kurban Pazarı’na götürecek. Kurban Pazarı’na hareket edecek olan araçların Yenikent’ten hareket saati 11:00 ve 15:00 olarak belirlendi. Vatandaşlar burada alışverişlerini yaptıktan sonra Kurban Pazarı’ndan saat 13:00 ve 17:00’de hareket edecek araçlarla Derince’ye geri dönecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir