Paylaş

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, İmam-ı Azam Camii Yaz Kur’an Kursu’na katılan öğrenciler için düzenlenen kapanış programına katıldı

KAPANIŞ PROGRAMI

Derince Müftülüğü İmam-ı Azam Camii Yaz Kur’an Kursu’nun tamamlanması dolayısıyla burada eğitim gören öğrenciler için bir kapanış programı düzenlendi. Yenikent Mahallesi’nde yer alan İmamı Azam Camii’nde düzenlenen kapanış programı Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Derince Belediyesi Meclis Üyeleri Kenan Yalçın ve Mustafa Morgül, İmamı Azam Camii İmam Hatibi Zekeriya Altuntaş, Kur’an Kursu Hocaları Yakup Işık, Emrah Çelebi, Rabia Hatun, İmamı Azam Camii Derneği Üyeleri, öğrenciler ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti.

80 ÖĞRENCİNİN KATILIMIYLA

Programda Yaz Kur’an kursuna katılan öğrenciler Kur’an-ı Kerim tilavetinde bulunurken şiir ve ilahi dinletisinde de bulundular. 3 Temmuz tarihinde başlayan ve 11 Ağustos’ta sona eren altı haftalık eğitim sürecini başarıyla tamamlayan 80 öğrenciye Başkan Aygün tarafından çeşitli hediyeler ve katılım belgeleri takdim edildi. Öğrencilerle tek tek sohbet ederek, kutlayan Başkan Aygün, “İmam-ı Azam Camii Yaz Kur’an Kursu kapanış programına katılarak sevgili talebelerimize hediyelerini verdik. Kıymetli evlatlarımızı, onları yetiştiren ailelerini ve hocalarını tebrik ediyorum” dedi.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir