Paylaş

Her son, aynı zamanda yeni bir başlangıçtır diyerek, 4,5 yıldır büyük bir onurla sürdürdüğüm meclis üyeliği görevimi, ilçe başkanı aday adayı olmak için noktalamaya karar verdim.

Her zaman ülkemin ve partimin yüksek yararını gözettim, bu doğrultuda sorumluluk ve inisiyatif almaktan da hiçbir zaman çekinmedim. Bu günde bu duruşun neticesi olarak adayım.

Bizim bir unvana, makama ya da titre ihtiyacımız yok. CHP üyesi olmak, zaten bize en büyük sorumluluğu yüklüyor.

Bizim yolumuz; Cumhuriyet, demokrasi, aydınlanma, özgürlük, hak, hukuk, adalet yoludur. Bizim yolumuz; tarihe yön verenlerin cesaretinin yoludur. 19 Mayıs 1919 kararlılığıyla kurtuluşu hedefleyen Mustafa Kemal Atatürk’ün yoludur.

Biz, böylesine onurlu bir yolun yolcuları, bekçileriyiz, nöbetçileriyiz. Elbette nöbet yerlerimiz değişebilir. Ancak değişmeyen tek şey yoldaşlık hukukumuzdur. Nöbet yerleri değişse de aydınlık Türkiye hedefimiz devam ettikçe yoldaşlığımız da devam edecektir. Aday adayı dostlarıma başarılar diliyorum. Yolumuz hiç ayrılmayacak. Yolumuz uzun, heyecanımız yüksek, gençliğimiz var. Başaracağımıza, her bir vatandaşımızı hak ettiği refah seviyesine ulaştıracağımıza inanıyoruz

CHP, demokrasinin kendi içinde uygulandığı, demokrasinin yaşandığı bir parti.

Kongrelerimiz, kişilerin değil ilkelerin tartışıldığı, kararın üyelerimizde, delegelerimizde, örgütlerimizde olduğu süreçlerdir. 03.09.2023 Kartepe İlçe Kongremizi bu inançla gerçekleştireceğiz. Yapacaklarımızın dahası var şimdi yeniden yeni bir hikâyeye ve yolculuğa çıkıyoruz. Kartepe’mize, partimize hayırlı olsun…

Saygı ve sevgilerimle…

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir