Paylaş

Gönül belediyeciliği anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, istişareye verdiği önem doğrultusunda sürekli halka bir araya gelerek temaslarını sürdürüyor

GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURUYOR

İlçeye birbirinden değerli projeler kazandırmaya devam eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, bir yandan da vatandaşlarla bir araya gelerek gönül köprüleri kurmayı sürdürüyor. Derince’de halkla daima iç içe olan Başkan Aygün, ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları stantlarını ziyaret etti. Burada MHP İlçe Başkanı Bülent Aykurt ve teşkilat yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Aygün, “Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Derince İlçe Başkanlığı’nın Yenikent Merkez Camii çıkışında ve Ülkü Ocakları Derince İlçe Başkanlığı’nın Derince Kent Meydanında hazırladığı stantları ziyaret ederek, vatandaşlarımızla selamlaştık” dedi.

ESNAF ZİYARETLERİ

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, sonrasında Derince Belediyesi Meclis Üyesi Yasin Kayı ile birlikte Hafız Hasan Yılmaz Caddesi’nde devam eden yaya yolu düzenlemelerini yerinde inceleyerek esnaflarla bir araya geldi. Bölge esnafına çalışmalarında bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulunan Başkan Aygün, yapılan çalışma ile caddedeki araç sıkışıklığı sorununu tamamen ortadan kaldıracakları ifade etti. Başkan Aygün, son olarak akşam namazı öncesi Sırrıpaşa Mahallesi’nde yer alan Yeşil Camii Derneği’nde camii cemaati ile bir araya gelerek hasbihalde bulundu.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir