Paylaş

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Ana Kademe İlçe Yönetim Kurulu Toplantısı ve İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı

KADIN KOLLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Derince genelinde projelerini bir bir hizmete sunan Başkan Aygün istişareye verdiği önem doğrultusunda toplumun tüm dinamikleri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Esnaf ve vatandaş buluşmalarının yanı sıra STK ziyaretlerine de devam eden Başkan Aygün, ilçe teşkilatları ile de düzenli olarak buluşuyor. Başkan Aygün, bu kapsamda ilk olarak AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan ile birlikte Yelken Kafe Toplantı Salonu’nda gerçekleşen programda İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Toplantısı’na iştirak etti. İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu ve kadın kolları yöneticileri ile bir araya gelen Başkan Aygün Derince’de hizmete sunulan ve yapımı planlanan projelerdeki son durumu değerlendirdi.

ANA KADEME YÖNETİMİ İLE TOPLANTI

Başkan Aygün bu görüşmenin ardından AK Parti Derince İlçe Başkanı Koray Merdan ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sefa Bostan ile birlikte ana kademe yönetimi kurulu toplantısına katıldı. 31 Mart tarihinde gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimleri öncesi düzenlenen toplantıda yeni yönetim kurulu üyeleri ve partiye emeği geçen üyelerle bir araya gelen Başkan Aygün, plaket ve hediye takdiminde de bulundu. Programla ilgili bir değerlendirmede bulunan Başkan Aygün, “AK Parti İlçe Başkanımız Koray Merdan ve teşkilatımız ile düzenlediğimiz programda bir araya geldik. İlk günkü aşk ile hizmetlerini esirgemeyen çok kıymetli dava arkadaşlarımıza emeklerinden ötürü şükranlarımı sunuyor, ana kademede görev alan yeni yöneticilerimize de çalışmalarında başarılar diliyorum. İlçe teşkilatımıza hayırlı olsun” dedi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.