Paylaş

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün çocuklara ve gençlere armağanı olan spor alanlarının bir yenisi daha Yavuz Sultan Mahallesi Erdağı Sokak’ta kullanıma açıldı

20. SPOR ALANI HİZMETE SUNULDU

İlçede tüm kesimleri kapsayan projelerini bir bir hizmete sunan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, çocukların ve gençlerin talepleri doğrultusunda spor alanlarını inşa etmeye devam ediyor. Daha önce 19 yeni spor alanını ilçeye kazandıran Başkan Aygün, 20. spor tesisini Yavuz Sultan Mahallesi, Erdağı Sokak’ta kullanıma açtı.

YENİ BİR FUTBOL SAHASI DAHA

Futbol sahasının yer aldığı tesisin açılışı Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Belediye Meclis Üyeleri Nurhan Baytak ve Mustafa Morgül, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Bayraktar ve Abbas Bayrak, Yavuz Sultan Mahalle Muhtarı Hamiyet Kağıtlı, Yenikent Mahalle Muhtarı Erol Küçük, ilçe yöneticileri, STK temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

BAŞKAN AYGÜN YANLARINDA

Açılış dolayısıyla düzenlenen programda çocuklara futbol topu dağıtan ve sahada oynadıkları ilk müsabakalarına eşlik eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Çocuklarımıza mahallelerinde güvenle spor yapabilecekleri alanlar inşa ediyoruz. Bu doğrultuda Derince’mizin farklı bölgelerine kazandırdığımız spor alanlarının bir yenisini daha bugün kullanıma açtık. Derince’mize hayırlı olsun” dedi.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.