Bilişim Vadisi’ne Teknik gezi yapmazsak olmazdı. Okulumuz öğretmen ve öğrencileri ile birlikte gerçekleştirilen Bilişim Vadisi gezimizde; öncelikle fuaye alanında çok özel bir ikramlı karşılama yapıldı. Sonrasında Bilişim Vadisi ile ilgili bilgiler paylaşılarak teknik gezimize başlandı. İlk olarak 42 Yazılım Okulları hakkında detaylı bilgi verildi. Teknofest projelerinde yer alan aircar ve robotik kodlama departmanları gezildi. Son olarak Kuluçka İşletme Merkezi ile ilgili bir sunum yapıldı. Otellerde ve Havaalanlarında çalışan robotların üretim merkezlerini gördük. Gezi boyunca bizimle ilgilenen insan Kaynakları iletişim sorumlusu Sn. Elif Gizem Oruç’a teşekkürlerimizi sunarız. Artık Geleceğimizin teknik olarak donanımlı gençlerimizle çok daha parlak olduğunu gördük. Dilovası Belediye Başkanımız Sn. Hamza ŞAYİR’e de destekleri için teşekkür ederim.