Paylaş

Bölge basınımızın tecrübeli ismi Ercan Özan tarafından, “Güvenilir Bilgi Doğru Haber” sloganı ile Kocaeli’de kurulan Onay TV yayın hayatına başladı.

16 Ocak günü ilk canlı yayınını “Gündem Özel” programı ile gerçekleştiren Onay TV, Kocaeli’den ülke geneline ve dünyanın her yerine sosyal medya üzerinden sesini duyurarak programlarına başlamış oldu. İlk programı ile büyük beğeni toplayan Onay TV, aynı zamanda onaytv.com.tr internet haber sitesi üzerinden de 7/24 anlık haber paylaşımı yapmaya başladı.

Genel Yayın Yönetmenliğini Emre Toksöz’ün, Yayın Koordinatörlüğünü ise Fatih Ekşi’nin yaptığı Onay TV, ilerleyen günlerde farklı konsept programları ve içerikleri ile dijital medya da fark yaratmaya devam edecek. Bölgenin güçlü kalemlerinden Gazeteci Yazar İrfan Yormaz’ı da yayın kadrosunda barındıran Onay TV, birçok sürpriz isim ve program ile çok yakında izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

Onay TV İmtiyaz Sahibi Ercan Özan konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Gelişen ve dönüşen medya alanında “Yeni Medya” adı ile günümüz teknolojisine uygun şekilde dönüşüm sağlayan Onay TV bir interaktif medya girişimidir. Sosyal Medyanın gücünün ana akım medyanın önüne geçtiği bu dönemde ileriye dönük hedeflerimizi en iyi şekilde hayata geçireceğimiz bu mecrada siz kıymetli okurlarımız ve takipçilerimizde bilgi paylaşımı ile projemize ortak olabilirsiniz. İleriye dönük hedeflerimizi hayata geçirmek adına attığımız ilk adım olan onaytv.com.tr markamız her geçen gün sizlerin de bilgi katkısı ile büyüyecek ve teknolojinin içine doğmuş olan gençlerimize medya alanında öncülük edecektir” şeklinde konuştu.

Haber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir