Paylaş

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün yeniden adaylığını kutlamak için AK Parti Körfez İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen buluşmaya; AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu, Körfez Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Şener Söğüt, AK Parti İlçe Başkanı Nurettin Okutan, MHP İlçe Başkanı Doğan Bekiroğlu, BBP İlçe Başkanı Selim Öztürk, il yöneticileri, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Ayrıca Başkan Aday Adayları ve eski Belediye Başkanı İsmail Baran da katılanlar arasındaydı. Meşaleler eşliğinde İlçe Binası önüne gelen Başkan Söğüt, tek tek tebrikleri kabul etti.

KÖRFEZ’DE ZAFERİ TAÇLANDIRACAĞIZ

Buluşmada ilk olarak AK Parti İlçe Başkanı Nurettin Okudan konuşma gerçekleştirdi. Başkan Okudan, “Bugün burada bu güzel kalabalığa bakınca’; Körfez’de Başkanımızın ne kadar güzel işler yaptığının özetini görebiliyoruz. Bugünden sonra da tüm kadrolarımız ile sahada olacağız ve yeniden Cumhur İttifakı’nın zafer bayrağını Körfez’de göndere çekeceğiz” ifadelerini kullandı. Okudan’ın ardından da MHP İlçe Başkanı Doğan Bekiroğlu konuşma gerçekleştirdi.

“EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ”

Doğan Bekiroğlu da konuşmasında, “Türkiye yüzyılının ikinci büyük adımda. 31 Mart seçimleridir. Bu seçimlerde en büyük projesi siz değerli vatandaşlarımızdır. İnanıyorum ki sahada omuz omuza olduğumuz Şener Söğüt Başkanımızı en yüksek oyla seçtireceğiz. Biz de Cumhur İttifakı’na inanmış kadrolarız. Bu ruh ile beraber yol yürümeye devam edeceğiz” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI OLARAK CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ

BBP İlçe Başkanı Selim Öztürk de konuşmasında birlik ve beraberliğe vurgu yaparak, “Canla başla hep beraber bir olarak Körfez’i yeniden alacağız” ifadelerini kullandı. Gençlerin meşalelerle adeta Körfez’i aydınlattığı gecede sloganlar eşliğinde mikrofonu alan Başkan Şener Söğüt, “Bu akşam Körfez ayrı bir güzel. Mutluyuz, sevinçliyiz ve coşkuluyuz. Bu coşkumuzu da 31 Mart’a kadar devam ettireceğiz” dedi.

31 MART’IN PROVASI

31 Mart akşamı da coşkuyu ikiye katlayacaklarını ve zaferi yine burada kutlayacaklarını belirten Başkan Şener Söğüt, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sözü ile yolu çıktık ve ilk günkü aşkla yola devam ediyoruz. Çok şükür sokağa çıktığımızda da vatandaşımızdan teveccüh görüyoruz.

SAHADA OLACAĞIZ, KAZANACAĞIZ

Cumhur İttifakı olarak da 31 Mart’a kadar her zaman olduğu gibi sahada olacağız, çalışacağız. Teşkilatlarımızla, ülkücü kardeşlerimizle, alperenlerimizle bir olacağız, Körfez’de seçimi kazanacağız. Buna inancımız tam” ifadelerini kullandı. Başkan

Şener Söğüt’ün ardından konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu da, birlik beraberlik vurgusu yaptı.

COŞKU VE HEYECAN DOLU GECE

Milletvekili Veysel Tipioğlu, “İlçemizin 10 tane saygıdeğer aday adayımız vardı. Bir adayımızın etrafında kenetlenmek suretiyle bu ülkeye hizmet için el ele olacaktır” ifadelerini kullandı. Yapılan konuşmaların ardından Gençlik Kolları üyeleri sloganlarla zafer öncesi adeta prova yaparken, Başkan Söğüt de tebrikleri kabul etti.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.