Paylaş

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Kongre Merkezi’nde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un katılımıyla gerçekleştirilen Aday Tanıtım Töreni’nde yeniden adaylığının duyurulması sonrasında Körfez’de Cumhur İttifakı üyeleri tarafından coşkulu bir program ile karşılanan Başkan Söğüt, ilk programını da gerçekleştirdi.

SABAH NAMAZI İLE BAŞLADI

Aday gösterildikten sonra teşkilatı ile İzmit Orhan Cami’de namaz kılan Başkan Söğüt’e, AK Parti İlçe Başkanı Nurettin Okudan, BBP İlçe Başkanı Selim Öztürk, AK Parti Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Sarıgül, başkan yardımcıları, meclis üyeleri de eşlik etti. Kılınan namaz sonrasında Başkan Söğüt, vatandaşlara çorba ikramında bulundu.

FIRINDA KÜREĞİ ELİNE ALDI

Caminin alt tarafında bulunan çay ocağında vatandaşlarla birlikte çay da içen Başkan Söğüt, tebrikleri kabul etti. Çevredeki esnafı da gezen Başkan Söğüt girdiği fırında eline küreği de aldı. Hazır olan ekmekleri fırına süren Başkan Söğüt, iş yeri sahibi ve ustalarla da sohbet etti. Başkan Söğüt hemen ardından Körfezlilere Hizmet Derneğinde vatandaşlarla da sohbet etti.

Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.