Kocaeli’nin tanınmış Taekwondo antrenörlerinden Şevki Kavurat ve kızı Sıla Medine Kavurat, Çorum’da düzenlenecek olan okullararası Taekwondo Türkiye şampiyonası’na katılmak üzere 23 Mart Ctesi günü yola çıktıkları sırada kaza geçirmişlerdi. Baba Şevki Kavurat kazada hafif yaralanırken kızı Sıla gördüğü Çankırı Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Genç sporcu Sıla Medine, yapılan tüm müdahelelere rağmen yoğun bakımda verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.